Gwarancja najtańszej szybkiej pożyczki ratalnej online w Wonga

gotówka wonga

Wonga od kilku lat jest bardzo aktywnym graczem na polskim rynku pożyczek pozabankowych i nie zwalnia tempa. Brytyjska firma znana jest z humorystycznych spotów reklamowych czy pierwszej chwilówki za 10 zł. Do tego zaangażowana jest w projekt Kapitalni.org, który ma zwiększać świadomość finansową Polaków. Wonga kreuje się też na markę, przykładającą dużą wagę do odpowiedzialnego pożyczania.

Kilka miesięcy temu Wonga wprowadziła do swojej oferty pożyczkę ratalną i wygląda na to, że pożyczkodawca ten zaczyna przywiązywać dużą wagę właśnie do długoterminowych pożyczek, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony klientów. Brytyjska marka poszła śladami Cashsport, które już od dawna proponuje pożyczkobiorcom Gwarancję Najtańszej Pożyczki i jest to stały element ich oferty. Wonga postanowiła widocznie wypróbować to rozwiązanie i wprowadziła promocję „Gwarancja najtańszej szybkiej pożyczki ratalnej online”. Jest to tymczasowa akcja, której termin upływa 30 czerwca 2016 roku.

Promocja dotyczy pożyczek ratalnych do 3 000 zł na okres nie przekraczający 12 miesięcy. Skorzystać z niej mogą klienci, którzy mają już zaciągnięte takie zobowiązanie oraz nowi pożyczkobiorcy, których wniosek o pożyczkę zostanie zaakceptowany. W jaki sposób działa gwarancja? Otóż, jeżeli ktoś znajdzie na rynku pożyczek pozabankowych firmę, która dla nowych klientów ma korzystniejszą ofertę niż Wonga, to pożyczkodawca skoryguje koszty pożyczki w taki sposób, aby była ona tańsza. W celu skorzystania z promocji, należy przesłać drogą elektroniczną formularz informacyjny konkurencyjnej firmy lub zrzut ekranu opisujący daną ofertę. Pracownicy Wongi zweryfikują zgłoszenie w ciągu 4 godzin roboczych. Rozpatrywane są tylko pożyczki ratalne na taką samą kwotę i identyczny okres.

Pożyczka w Wonga może zostać zaakceptowana nawet w 5 minut od momentu złożenia wniosku. Wszystko dzięki wysoko zautomatyzowanym mechanizmom oceny wiarygodności kredytowej klienta. Dzięki temu brytyjska marka jest jednym z najszybszych pożyczkodawców, działających na naszym rynku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*