Jesienny konkurs Ferratum

jesienny konkurs ferratum

Konkursów wśród firm pożyczkowych nie brakuje i właśnie doczekaliśmy się kolejnego. Tym razem zabawę dla swoich klientów przygotowała marka Ferratum.

Jesienny konkurs Ferratum

Jesienny konkurs Ferratum przeznaczony jest dla klientów firmy, którzy w dniach od 17 października do 11 listopada 2016 roku, zaciągną dowolną pożyczkę na raty – kwota zobowiązania oraz termin spłaty nie mają tutaj znaczenia.

Aby móc powalczyć o nagrody, należy odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój pomysł na radzenie sobie z jesiennym nastrojem?”

Odpowiedzi można przesyłać zarówno w formie pisemnej, jak i graficznej. Uczestników ogranicza tylko ich własna wyobraźnia. W regulaminie zaznaczone jest, że organizatorów najbardziej interesuje oryginalność oraz atrakcyjność odpowiedzi.

Nagrody są całkiem atrakcyjne i podzielone zostały na 3 kategorie:

  • nagrody I stopnia: 3 tablety Samsung TAB E T560NZW, 3 mini wieże PIONEER  X-HM15-K,  3 ciśnieniowe ekspresy do kawy  DELONGHI  ECO  311.BK.
  • nagrody II stopnia: 3 kamery  sportowe  GOPRO  HERO (CHDHA-301),5 inteligentnych odkurzaczy SENCOR SVC 7020BK.
  • nagrody III stopnia: 10 aparatów FUJI   INSTAX   MINI   8S   INSTANT   CAMERA, 10 głośników bezprzewodowych CREATIVE MUVO MINI.

W sumie Ferratum do rozdania ma 37 nagród.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: konkurs@ferratumbank.pl. W zgłoszeniu należy podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, pesel), numer aktywnej pożyczki i wskazać preferencje co do nagród każdego stopnia.

Wyniki zostaną ogłoszone do 18 listopada 2016 roku.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*