Konkurs „Wygraj pożyczkę” w Providencie

gotówka konkurs Provident

Święta coraz bliżej, więc zaczęły pojawiać się już pierwsze świąteczne promocje oraz konkursy. Po raz kolejny aktywność w tym polu wykazuje Provident, który zaprasza swoich klientów do udziału w konkursie „Wygraj pożyczkę”.

Zasady konkursu

Czas trwania konkursu został ustanowiony na okres od 9 listopada do 28 grudnia i aby wziąć w nim udział, należy spełnić łącznie dwa warunki:

  1. w okresie konkursu wziąć w Providencie Pożyczkę Samoobsługową, Pożyczkę Dopasowaną lub Pożyczkę dla Firm,
  2. w przeciągu dwóch tygodni od zawarcia umowy pożyczki, odpowiedzieć SMS-em na pytanie: „Napisz co w Święta LICZY SIĘ dla Ciebie najbardziej?”

Dodatkowe warunki to brak spłaty pożyczki w ciągu 14 dni od jej zaciągnięcia oraz terminowe regulowanie rat zgodnie z harmonogramem.

Począwszy od 23 listopada, jury konkursu będzie każdego dnia wybierało jedną osobę, której Provident sfinansuje spłatę całej pożyczki. Nie trzeba będzie zatem zwracać firmie ani kapitału, ani jakichkolwiek kosztów związanych z zaciągnięciem zobowiązania.

Jedna osoba może wysłać tylko jedną odpowiedź na pytanie konkursowe. Jeżeli uczestnik prześle kilka odpowiedzi, wówczas jury konkursu będzie brało pod uwagę tylko tą pierwszą.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę konkursową: https://www.provident.pl/konkurs.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*