Znamy wyniki Loan Magazine Awards 2015

Loan Magazine Awards 2016

11 lutego 2016 roku we Wrocławiu miała miejsce uroczysta gala Loan Magazine Awards 2015. Jakiś czas temu wybrana Kapituła nominowała do każdej kategorii po kilku kandydatów, a następnie uczestnicy rynku poprzez wypełnienie przesłanych im ankiet wybierali swoich faworytów. Wczoraj rozdano w sumie statuetki w 13 głównych kategoriach związanych z kształtowaniem się rynku pożyczek pozabankowych w ubiegłym roku, a dodatkowo przyznano jeszcze 4 wyróżnienia specjalne.

Poniżej przedstawiamy zwycięzców każdej kategorii, natomiast pełną listę nominacji można zobaczyć na stronie internetowej Loan Magazine: https://loan-magazine.pl/nominowani-do-loan-magazine-awards-2015/

Mikropożyczka Roku

Jedną z najważniejszych nagród podczas gali, za mikropożyczkę roku, otrzymała firma pożyczkowa Vivus. O zwycięstwie przesądziła przede wszystkim atrakcyjna oferta. Vivus oferował najwyższy na rynku limit darmowej pożyczki dla nowych klientów, a koszty płatnych już chwilówek zaliczały się do najniższych w Polsce.

Pożyczka Ratalna Roku

W tej kategorii najlepsza okazała się Aasa Polska, ze swoją ofertą pożyczki ratalnej od 1 000 zł do 3 400 zł na okres od 6 do 24 miesięcy.

Reklama Roku

Za najlepszą reklamę został uznany żartobliwy spot Bocian Pożyczki.

Innowacja Roku

Tutaj po raz kolejny został nagrodzony Vivus, tym razem za inicjatywę wprowadzenia „startera pożyczkowego” do kiosków sieci Ruch. Klienci otrzymują gotową umowę oraz warunki pożyczki, aby móc spokojnie się z nimi zapoznać. Osoby zainteresowane ofertą mogą złożyć wniosek w punkcie kiosku i po dokonaniu weryfikacji przez Vivus, otrzymają decyzję drogą SMS.

Inicjatywa Roku

Inicjatywą roku okazał się list otwarty Związku Firm Pożyczkowych do Pani Premier Ewy Kopacz z 19 maja 2015 roku. Odnosił się on do niedoskonałości Projektu ustawy o zmianie ustawy o nadzorze nad rynkiem finansowym, Prawo bankowe i innych ustaw, czyli tzw. ustawy antylichwiarskiej. Z jego treścią można zapoznać się tutaj: http://zfp.org.pl/list-otwarty/

Serwis WWW Roku

Najlepszym serwisem został wybrany Lendon.pl

Komunikacja Social Media Roku

W tej kategorii główna nagroda przypadła pożyczkodawcy Wonga.

Człowiek Roku

Bodajże najbardziej wartościowa nagroda indywidualna powędrowała do Marcina Czugana – Dyrektora Departamentu Prawno-Legislacyjnego Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych.

Marketing Manager Roku

Statuetkę dla najlepszego Marketing Managera Roku odebrał Łukasz Kuleta z Ferratum Bank.

PR Manager Roku

Wyróżnienie dla PR Managera w 2015 roku powędrowało w ręce Martyny Długoszewskiej ze Związku Firm Pożyczkowych

Blog Roku

Blogiem roku wybrano Faraon24.

Afiliant Roku

Najlepszym afiliatnem ubiegłego roku na gali Loan Magazine Awards ogłoszono Affiliate44.

Partner Roku

W tej kategorii zwycięskie okazało się Biuro Informacji Kredytowej.

Statuetki Specjalne

Podczas gali wręczono także statuetki specjalne, które przyznano w trzech kategoriach. Za najbardziej aktywną firmę w ubiegłym roku (The Most Active Company 2015) uznano Ferratum Bank, natomiast Liderem Rynku E-commerce w Finansach ogłoszono direct.money.pl. Wręczono również dwa wyróżnienia indywidualne dla Postaci Roku i otrzymali je Edyta Szymczak – prezes zarządu BIG ERIF – oraz Sławomir Grzelczak – wiceprezes zarządu Biura Informacji Kredytowej.

 

1 Trackback / Pingback

  1. Struktura rynku pożyczek pozabankowych - Finansidło.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*