O nas

Serwis Finansidło.pl został uruchomiony w sierpniu 2015 roku. Prace projektowe toczyły się w 2015 roku. Mimo młodego wieku, serwis oferuje szereg rozbudowanych funkcji, które systematycznie są i będą rozwijane.

Finansidło.pl powstał po to, by pomóc osobom szukającym pożyczki w wyborze najkorzystniejszej dla nich oferty.

Serwis Finansidło.pl umożliwia zapoznanie się z ofertą większości działających w Polsce firm pożyczkowych, ze szczegółową charakterystyką ich produktów, przedstawia ich wady i zalety, umożliwia dodawanie własnych komentarzy i opinii. Ponadto publikuje artykuły i aktualności z branży pożyczek chwilówek i pożyczek ratalnych, w jasny sposób wyjaśnia tę tematykę i prezentuje porady, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz wyjaśnia trudne pojęcia i fachowe terminy. Przede wszystkim umożliwia porównanie poszczególnych produktów dzięki porównywarce chwilówek oraz prezentuje zestawienie tzw. darmowych pożyczek. Raz w miesiącu publikowane są także rankingi najlepszych, w ocenie naszego zespołu, pożyczek.

Pomysłodawcą, założycielem i jedynym właścicielem serwisu Finansidło.pl jest „Champion”, który pełni również funkcję redaktora naczelnego oraz menedżera zarządzającego. Za treść merytoryczną serwisu odpowiada głównie Kamil Podsiadło, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Jeżeli pragniesz skontaktować się z nami, skorzystaj z formularza kontaktu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*