AppleCredit

AppleCredit zloz-wniosek

  • pożyczki społecznościowe
  • atrakcyjne warunki

Opis

Pożyczka AppleCredit

AppleCredit działa na rynku pożyczek społecznościowych, co oznacza, że pożyczkodawcami są inni użytkownicy platformy, a firma jedynie pośredniczy w transakcji.

O chwilówkę w AppleCredit mogą ubiegać się pełnoletni obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, którzy posiadają rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. Wnioski składać można na kwotę do 3 000 zł z okresem spłaty, wynoszącym maksymalnie 30 dni.

Jednakże zanim zaaplikuje się o pożyczkę, to należy wcześniej zarejestrować się w serwisie oraz dokonać wymaganych weryfikacji. Niektóre z nich (np. potwierdzenie rachunku bankowego czy telefonu komórkowego) są obowiązkowe, inne z kolei opcjonalne, ale mogą znacznie zwiększyć wiarygodność kredytową w oczach potencjalnych pożyczkodawców. Weryfikacje wiążą się dla pożyczkobiorców z kosztami. Przykładowo koszt potwierdzenia rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego, wynosi w każdym przypadku po 1 zł. Opłaty za inne działania (np. weryfikację w BIG KRD, CEDR czy potwierdzenie adresu zamieszkania) zamieszczone są w cenniku.

Po złożeniu wniosku, dostępny jest on dla inwestorów przez 7 dni i jeżeli w tym czasie nie znajdzie się nikt chętny do udzielenia pożyczki, to wtedy znika on ze strony. Natomiast w przypadku zaakceptowania wniosku, pożyczkodawca ma 48 godzin na wykonanie przelewu. W razie ewentualnych problemów ze zwrotem zobowiązania, należy skontaktować się z inwestorem w celu przesunięcia terminu spłaty, maksymalnie 3 dni przed jego upływem.

Przyglądając się bliżej ofercie oraz stronie technicznej serwisu, można odnaleźć wiele podobieństw z inną firmą działającą w branży pożyczek społecznościowych, a mianowicie Zakra mini. Bardzo podobny design strony, niemalże identyczny regulamin, podobny cennik i polityka działalności, pozwalają doszukiwać się powiązań pomiędzy obiema platformami. Do podobnych wniosków można dojść obserwując reklamę obu serwisów w postaci marketingu szeptanego, gdzie AppleCredit i Zakra mini są wspólnie promowane. Również stopka obu stron jest łudząco podobna.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w AppleCredit .

Parametry

1-a pożyczka:płatna
Darmowa pierwsza pożyczka:brak
Kwota pożyczki:200-3000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:300 PLN
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki:
Okres pożyczki:7 /14/30 dni
Oprocentowanie:od 0%
RRSO:od 0%
Możliwość wydłużenia spłaty:TAK
Przedłużenie:3%
Opłata rejestracyjna:1 PLN
Czas weryfikacji:-
Banki, w których firma posiada rachunek:
Bazy, z których korzysta firma:
Wiek pożyczkobiorcy:od 18 lat
Godziny pracy:Pn. - Pt. 9.00 - 17.00
Link do wniosku:Złóż wniosek

O firmie

AppleCredit należy do spółki Rotenschwanz, która została zarejestrowana w połowie 2014 roku. Marka posiada certyfikat Firma z Zasadami oraz uczestniczy w programie Rzetelna Firma.

KONTAKT

Strona www:
www.applecredit.pl

Adres e-mail:

info@applecredit.pl

Dział windykacji: windykacja@appplecredit.pl
Dział księgowości: ksiegowosc@rotenschwanz.pl
Zarząd spółki: sekretariat@rotenschwanz.pl

Infolinia:

+48 22 253 61 24

Adres:
Rotenschwanz Sp. z o.o.
Rynek Starego Miasta 10/7
00-272 Warszawa

Pozostałe dane:
NIP: 525-259-27-87
REGON: 147335488
KRS: 0000518075
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
Kapitał zakładowy: 5 tys. zł

Zarząd:
Prezes zarządu: Kazimiera Lipka

 

OpinieWyślij swoją opinię
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię


Na ile gwiazdek oceniasz?  
 (na podstawie 0 opinii)


Złóż wniosek

Wypełnij wniosek o pożyczkę w AppleCredit .