euroloan

euroloanzloz-wniosek

  • Sam określasz wysokość pożyczki
  • od 200 zł do 10000 zł
  • Nadaje się idealnie na sfinansowanie większych zakupów
  • Bez żadnych zabezpieczeń

Opis

Pożyczka Euroloan

Euroloan udziela pożyczek pozabankowych w nieco inny sposób niż większość firm na polskim rynku – ich zasada działania jest bardzo podobna do kart kredytowych.

Firma po pozytywnej weryfikacji otwiera swoim klientom limit kredytowy, z którego mogą oni skorzystać w dowolnym czasie. Wypłacać pieniądze z przyznanego limitu można w częściach, nie trzeba od razu uruchamiać całej dostępnej gotówki. Koszt jednorazowej wypłaty wynosi 20 zł + prowizja w wysokości 27% wartości wypłaconej kwoty.

Pożyczkobiorca nie musi w określonym terminie spłacać całości pożyczonej gotówki, a jedynie wcześniej ustaloną minimalną kwotę – należy regulować ją każdego miesiąca. W przypadku nie wywiązania się z tego obowiązku, naliczane są dodatkowe opłaty, a Euroloan ma prawo zmniejszyć dostępny limit pożyczkowy.

Żeby móc skorzystać z usług firmy, należy w pierwszej kolejności wybrać proponowaną przez siebie kwotę limitu oraz wypełnić formularz rejestracyjny. Następnie konieczne będzie wykonanie przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł, aby pracownicy firmy mogli potwierdzić tożsamość pożyczkobiorcy. Po tym kroku następuje analiza wiarygodności kredytowej klienta, podczas której Euroloan może skontrolować pożyczkobiorcę w BIG KRD, BIG ERIF, BIG InfoMonitor oraz w Biurze Informacji Kredytowej. Jeżeli wydana zostanie pozytywna decyzja, to wówczas klientowi otwierany jest limit kredytowy i może on w dowolnej chwili wypłacić część przyznanych środków na swoje konto.

Regulamin określa, że przy pierwszej wypłacie pożyczkobiorca może maksymalnie pobrać 50% wartości limitu. Reszta pieniędzy będzie dostępna po uregulowaniu pierwszej należności, a także po wysłaniu specjalnego kodu odblokowującego, który firma przesyła drogą pocztową.

W Euroloan można starać się o limit mieszczący się w zakresie 200 zł – 10 000 zł. Oferta przeznaczona jest dla pełnoletnich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy posiadają aktywny telefon komórkowy oraz polski rachunek bankowy.

Poza opłatą i prowizją związaną z wypłatą pieniędzy, klienci muszą liczyć się także z innymi kosztami, których pełen wykaz znajduje się w Tabeli Opłat i Prowizji. Do stałych wydatków zalicza się opłata miesięczna za utrzymanie konta (60 zł) oraz opłata roczna za utrzymanie limitu (20 zł). Inne koszty zależą od wykonywanych działań, np. za zmianę Dnia Spłaty należy zapłacić 10 zł, a za zmianę danych kontaktowych 20 zł.

W razie pytań można skorzystać z infolinii, która jest czynna od poniedziałku do piątku od 8 do 18.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Euroloan.

Parametry

1-a pożyczka:płatna
Darmowa pierwsza pożyczka:brak
Kwota pożyczki:200-10000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki:
Okres pożyczki:30 -360 dni
Oprocentowanie:od 12%
RRSO:od 226.8%
Możliwość wydłużenia spłaty:
Przedłużenie:indywidualna ocena ryzyka
Opłata rejestracyjna:1 PLN
Czas weryfikacji:15 minut
Banki, w których firma posiada rachunek:
Bazy, z których korzysta firma:
Wiek pożyczkobiorcy:od 18 lat
Godziny pracy:Pn. - Nd. 8.00 - 18.00
Link do wniosku:Złóż wniosek

O firmie

Euroloan należy do międzynarodowej grupy Euroloan Group PLC, której korzenie sięgają 2007 roku, kiedy to została założona w Finlandii. Od tego czasu firma powoli się rozwijała, pozyskując nowe środki na zagraniczną ekspansję. Najpierw Euroloan otworzył spółkę w Szwecji, a następnie w 2013 roku firma uruchomiła swój oddział w Polsce.

KONTAKT

Strona www:
www.euroloan.pl

Adres e-mail:

cok@euroloan.pl

Infolinia:

+48 22 1 333 111

Adres:
Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o.
ul. Działdowska 11/10
01-184 Warszawa

Pozostałe dane:
NIP: 525-253-27-91
REGON: 146157665
KRS: 0000422999
Sąd Rejonowy w Warszawie
Kapitał zakładowy: 5 tys. zł

Zarząd:
Prezes zarządu: Carl Lindholm
Członkowie zarządu: Tommi Lindfors, Risto Illuka

OpinieWyślij swoją opinię
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Anuluj

Dodaj swoją opinię


Na ile gwiazdek oceniasz?  
 (na podstawie 0 opinii)


Złóż wniosek

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Euroloan.