InCredit

InCreditzloz-wniosek

  • pożyczka do 10 000 zł
  • pożyczka na raty od 3 do 24 miesięcy
  • cały proces pożyczkowy on-line – nie wychodząc z domu

Opis

Pożyczka InCredit

InCredit to firma pożyczkowa, która udziela zarówno krótkoterminowych chwilówek, jak i długoterminowych pożyczek ratalnych. Sprawdźmy,  jakie warunki pożyczkodawca oferuje klientom zainteresowanym pożyczeniem pieniędzy na raty . (opis wariantu krótkoterminowego znajduje się tutaj: Chwilówka InCredit).

Wydaje się, że InCredit postanowił skupić się na pożyczkach długoterminowych, gdyż krótkoterminową opcję oferuje tylko w jednym wariancie – na 61 dni. Z kolei, jeżeli chodzi o pożyczki na raty, to oferta firmy jest znacznie szersza. Klienci mogą rozłożyć swoje zobowiązanie na comiesięczne płatności od 3 do 24 miesięcy.

Wysokość koniecznych do poniesienia kosztów uzależniona jest od trzech wartości: prowizji podstawowej, prowizji rocznej oraz odsetek kapitałowych. Prowizja podstawowa bez względu na ilość rat jest stała i wynosi 25%. Zmienna natomiast jest wartość odsetek kapitałowych oraz prowizji rocznej. Prowizja roczna dla pożyczki InCredit na raty na 3 miesiące liczy sobie 7,5% i z każdym miesiącem wzrasta o 2,5%. W ten sposób przy 24 miesiącach wynosi ona 60%. Podobnie tendencję wzrostową wraz z wydłużaniem terminu spłaty mają odsetki kapitałowe. Najdroższy, 24-miesięczny wariant, wiąże się z całkowitą prowizją 105% wartości pożyczki. Po 2 latach nominalnie trzeba zwrócić nieco ponad dwukrotność tego, co się pożyczyło.

Zakres kwot możliwych do pożyczenia w InCredit na raty mieści się w przedziale 2 000 – 10 000 zł, chociaż na wyższe sumy mogą liczyć jedynie stali klienci, którzy wcześniejsze zobowiązania regulowali terminowo.

Wnioski o pożyczkę mogą składać pracujące osoby w wieku od 20 do 70 lat, które posiadają rachunek bankowy oraz telefon komórkowy. InCredit na raty kontroluje potencjalnych pożyczkobiorców w bazach BIK, BIG InfoMonitor, KRD oraz ERIF. Posiadając negatywne wpisy w którymś z tych rejestrów, szanse na akceptację wniosku są praktycznie zerowe.

W formularzu rejestracyjnym, oprócz podstawowych danych osobowych, należy podać także źródło i wysokość dochodów oraz średnią wartość miesięcznych zobowiązań. Następnie w celu weryfikacji tożsamości trzeba dokonać przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 gr lub 1 zł (jeśli chce się to zrobić za pośrednictwem Blue Media).

Czas oczekiwania na pieniądze uzależniony jest przede wszystkim od banku, w którym posiada się konto. InCredit ma rachunki w Alior Bank, ING Bank Śląski, PKO BP, Pekao S.A., BZ WBK, mBank oraz Millennium i tylko klienci tych banków mogą liczyć na natychmiastowe zaksięgowanie środków. W innym wypadku gotówka może dotrzeć na konto dopiero w kolejnym dniu roboczym (w zależności od sesji międzybankowych).

Klienci firmy mogą także polecać pożyczkę swoim znajomym i w przypadku jej przyznania, za każdego poleconego otrzymają 50 zł prowizji. Jest to jeden z najatrakcyjniejszych programów partnerskich dostępnych na stronach pożyczkodawców – dla porównania Vivus oferuje 30 zł.

InCredit pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 7-21, w soboty od 8 do 20 oraz w niedziele od 9 do 18.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w InCredit.

Parametry


1-a pożyczka:płatna
Darmowa pierwsza pożyczka:brak
Kwota pożyczki:100-10 000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:2 000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki:10 000 zł
Okres pożyczki:3 miesiące - 24 miesiące
Oprocentowanie:10%
RRSO:od 25%
Możliwość wydłużenia spłaty:
Przedłużenie:
Opłata rejestracyjna:0,01/1 PLN
Czas weryfikacji:15 minut (po rozpatrzeniu wniosku)
Banki, w których firma posiada rachunek:Alior, Millennium, mBank, ING, Pekao, PKO BP, BZ WBK
Bazy, z których korzysta firma:KRD, ERIF, BIG InfoMonitor, BIK
Wiek pożyczkobiorcy:20-70 lat
Godziny pracy:Pn. - Pt. 7.00 - 21.00, Sb. 8.00 - 20.00, Nd. 9.00 - 18.00
Link do wniosku:Złóż wniosek

Firma

InCredit, podobnie jak NetCredit, należy do międzynarodowej grupy TWINO. Firma rozpoczęła swoją działalność w 2009 roku w Łotwie, jednak szybko zaczęła rozszerzać swoją działalność o kolejne kraje, do Polski wchodząc w 2011 roku. Aktualnie grupa świadczy usługi finansowe także w Czechach, Rosji, Gruzji, Danii oraz w odległym Meksyku. Na swojej stronie internetowej TWINO podaje, że udzieliło już pożyczek w sumie na niespełna 250 milionów euro. InCredit należy do Związku Firm Pożyczkowych.

KONTAKT

Strona www:
www.incredit.pl

Adres e-mail:
info@incredit.pl

Infolinia:
22 101 04 00

Adres:
InCredit Sp. z o.o.
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

Pozostałe dane:
NIP: 5252648795
REGON: 363793657
KRS: 0000604092
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
Kapitał zakładowy: 200 000 zł

Zarząd:
Prezes zarządu: Bartłomiej Pataląg

 

 

Opinie

Aplikuj

Wypełnij wniosek o pożyczkę w InCredit.