Pożyczka Credit Star

Creditstarzloz-wniosek

  • przejrzyste warunki udzielania pożyczki
  • pierwsza pożyczka 1 500 zł na 3 mies.
  • pieniądze na koncie w 15 minut
  • do 5000 zł dla klientów powracających

Opis

Pożyczka Credit Star

Credit Star to międzynarodowa firma pożyczkowa, która udziela zarówno krótkoterminowych chwilówek, jak i pożyczek na raty z dłuższym terminem spłaty. Tutaj znajduje się opis krótkoterminowych chwilówek Credit Star.

Wartość pożyczki na raty w Credit Star mieści się w przedziale od 100 zł do 5 000 zł, jednakże nowi klienci mogą pożyczyć maksymalnie 1 500 zł. Jeśli jednak pierwsza pożyczkę ratalną spłaci się w terminie, to następnym razem można aplikować już nawet o 5 000 zł.

Jeżeli chodzi o termin spłaty, to klienci nie mają zbyt dużego wyboru: poza standardową jednorazową spłatą w 30 dni, pożyczkodawca oferuje rozłożenie na raty na 2 lub 3 miesiące z comiesięcznymi płatnościami. Mimo wprowadzenia oferty ratalnej, Credit Star nie chce na zbyt długi okres czasu finansować pożyczkobiorców.

Koszty pożyczki odzwierciedlają praktycznie limit nałożony na firmy pożyczkowe przez ustawę antylichwiarską, więc cenowo pożyczka Credit Star nie wyróżnia się na tle konkurencji. Obrazując to liczbami, całkowity koszt pożyczki 1 000 zł na 2 miesiące wynosi 312,54 ł, natomiast przy 3 miesiącach jest to 342,43 zł.

Pożyczka Credit Star przeznaczona jest dla obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy mieszczą się w przedziale wiekowym od 18 do 70 lat i posiadają aktywny telefon komórkowy oraz konto bankowe z dostępem przez Internet. Zdolność kredytowa klientów sprawdzana jest praktycznie we wszystkich możliwych bazach, tj. BIK, BIG InfoMonitor, BIK KRD oraz BIG ERIF. Niesolidni dłużnicy nie mają więc większych szans na pozytywną decyzję u tego pożyczkodawcy.

Składanie wniosku odbywa się w standardowy sposób. Najpierw wybiera się pożądaną kwotę pożyczki, termin spłaty i wypełnia formularz o podstawowe dane osobowe oraz sytuacją materialną. Następnie konieczne jest zweryfikowanie swojej tożsamości poprzez przelew 1 grosza na rachunek bankowy firmy.

Jeśli powyższe kroki przebiegną poprawnie, to pracownicy firmy przejdą do zaciągania danych z rejestrów dłużników i oceniania zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. W przypadku pozytywnej weryfikacji i przyznania pożyczki, pieniądze powinny zostać natychmiast przelane na konto klienta. Credit Star posiada konto w większości banków, więc gotówka prawdopodobnie pojawi się na koncie w przeciągu 15 minut.

W Credit Star nie można przedłużyć terminu spłaty. W przypadku problemów z terminowym uregulowaniem zobowiązania, należy zadzwonić do centrali firmy i wspólnie zająć się tą kwestią. Dodatkowo należy liczyć się z obciążeniem odsetkami karnymi. Brak współpracy w kwestii spłaty pożyczki może szybko doprowadzić do skierowania sprawy na drogę sądową i egzekucji komorniczej.

Credit Star pracuje cały tydzień od 9 do 20.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Creditstar.

 

Parametry

1-a pożyczka:płatna
Darmowa pierwsza pożyczka:brak
Kwota pożyczki:100-5000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:1500
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki:5000
Okres pożyczki:2/3 miesiące
Oprocentowanie:10%
RRSO:od 297.03%
Możliwość wydłużenia spłaty:NIE
Przedłużenie:-
Opłata rejestracyjna:0.01 PLN
Czas weryfikacji:15 minut (po rozpatrzeniu wniosku)
Banki, w których firma posiada rachunek:
Bazy, z których korzysta firma:BIK, BIG InfoMonitor, KRD, ERIF
Wiek pożyczkobiorcy:18 - 70 lat
Godziny pracy:Pn. - Nd. 9.00 - 20.00
Link do wniosku:Złóż wniosek

Firma

Credit Star należy do międzynarodowej grupy Credit Star Group, która powstała w 2006 roku w Estonii i tam mieści się jej główna siedziba. Credit Star podaje, że z usług firmy korzysta 160 000 klientów w 6 krajach Europy: Estonii, Polsce, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Litwie oraz w Szwecji. W naszej ojczyźnie chwilówki Credit Star są dostępne od 2013 roku.

KONTAKT

Strona www:
www.creditstar.pl

Adres e-mail:
info@creditstar.pl

Infolinia:
22 307 51 53

Adres:
Creditstar Poland Sp. z o.o.
ul. Emilii Plater 53
Warszawa 00-113

Pozostałe dane:
NIP: 5213656885
REGON: 146912819
KRS: 0000479212
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
Kapitał zakładowy: 5 000 zł

Zarząd:
Prezes zarządu: Tauri Jaanson

Opinie

Aplikuj

Wypełnij wniosek o pożyczkę w Creditstar.