SuperCredit

SuperCreditzloz-wniosek


  • pożyczka długoterminowa do 12 miesięcy
  • pożyczka do 5 000 zł
  • decyzja w kilkanaście minut

Opis

Pożyczka ratalna SuperCredit

SuperCredit jest firmą zajmującą się udzielaniem krótkoterminowych oraz długoterminowych pożyczek na raty zarówno przez Internet, jak i w stacjonarnych oddziałach.

Klienci zainteresowani pożyczką długoterminową mogą skorzystać z trzech wariantów spłaty: w 4 miesiące, w 6 miesięcy oraz w 12 miesięcy – oczywiście płatności dokonywane są co miesiąc. Dla nowych pożyczkobiorców został ustanowiony limit wartości pożyczki i wynosi on kolejno:

  • 700 zł dla pożyczki 4-miesięcznej,
  • 1 500 zł dla pożyczki 6-miesięcznej,
  • 2 000 zł dla pożyczki 12-miesięcznej.

Przy skutecznej spłacie zobowiązania limity te wzrastają i maksymalnie można pożyczyć wówczas 5 000 zł. Jednakże kwota taka jest dostępna jedynie dla okresu, wynoszącego 12 miesięcy. Przy pożyczce na 4 miesiące górna granica wynosi 1 500 zł, natomiast przy 6 ratach liczy sobie ona 2 500 zł. Wyższe kwoty dostępne są jedynie przy 12 ratach.

Całkowity koszt pożyczki uzależniony jest od jej wartości oraz długości. Na im więcej rat zdecydujemy się rozłożyć nasze zobowiązanie, tym nominalnie więcej będzie trzeba zwrócić pieniędzy firmie SuperCredit. Rozważmy kwotę 1 500 zł, o którą można aplikować dla każdego wariantu długości terminu spłaty. Odsetki plus prowizje w zależności od liczby rat wynoszą:

  • 556,89 zł dla 4 miesięcy,
  • 644,64 zł dla 6 miesięcy,
  • 908,04 zł dla 12 miesięcy.

Tak więc im dłużej będziemy chcieli korzystać z pożyczonego kapitału, tym więcej należy za taką możliwość zapłacić.

Długoterminową pożyczkę w SuperCredit można wziąć albo za pośrednictwem Internetu, wypełniając stosowny formularz, albo umawiając się na spotkanie z agentem Axcess Financial Polska.

Jeżeli chodzi o aplikowanie przez Internet, to po wypełnieniu wniosku w ramach potwierdzenia tożsamości należy dokonać zwrotnego przelewu weryfikacyjnego o wartości 1 zł. Dzięki temu pracownicy firmy mają pewność, że staramy się o pożyczkę we własnym imieniu. Trzeba pamiętać o tym, żeby dane wprowadzone w formularzu były identyczne z tymi, na które założony jest rachunek bankowy. W innym przypadku wniosek automatycznie zostanie odrzucony.

O pożyczkę mogą ubiegać się obywatele Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli przynajmniej 21 lat. Minimalny wymagany dochód wynosi 800 zł miesięcznie netto i należy się liczyć z koniecznością przesłania wyciągu z rachunku bankowego. Na pożyczkę nie mają raczej szans także osoby zadłużone, gdyż SuperCredit kontroluje potencjalnych pożyczkobiorców w bazach BIG KRD oraz BIG ERIF.

Jeżeli decyzja kredytowa ostatecznie będzie pozytywna, wówczas przelew jest natychmiastowo realizowany. Pieniądze są wypłacane przez szybkie przelewy, więc dotrą do posiadaczy kont w najpopularniejszych polskich bankach w przeciągu kilku minut. Gdyby ktoś jednak miał rachunek w nieobsługiwanym przez te usługi banku, wtedy będzie musiał czekać do jednego dnia roboczego.

SuperCredit pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Wypełnij wniosek o pożyczkę w SuperCredit.

Parametry

1-a pożyczka:płatna
Darmowa pierwsza pożyczka:brak
Kwota pożyczki:500 - 5 000 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki:2 000 zł
Maksymalna kwota kolejnej pożyczki:5 000 zł
Okres pożyczki:4/6/12 miesięcy
Oprocentowanie:od 0%
RRSO:od 155.03%
Możliwość wydłużenia spłaty:-
Przedłużenie:-
Opłata rejestracyjna:1 PLN, zwracana
Czas weryfikacji:15 minut
Banki, w których firma posiada rachunek:szybki przelew – wszystkie banki
Bazy, z których korzysta firma:KRD, ERIF
Wiek pożyczkobiorcy:od 21 lat
Godziny pracy:Pn. - Pt. 9.00 - 17.00
Link do wniosku:Złóż wniosek

O firmie

SuperCredit należy do międzynarodowej amerykańskiej grupy Axcess Financial, a w naszym kraju zarządzane jest przez Axcess Financial Poland. Grupa posiada ponad 20-letnią historię i działa m.in. w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych. W Polsce Axcess świadczy usługi od 2011 roku i udziela pożyczek właśnie poprzez markę SuperCredit.

KONTAKT

Strona www:
www.supercredit.pl.

Adres e-mail:
info@supercredit.pl

Infolinia:
Obsługa klienta: 22 351 75 55
Monitoring i windykacja: 22 351 75 56

Adres:
Axcess Financial Poland Sp. z o.o.
ul. Okulickiego 5F
05-500 Piaseczno

Pozostałe dane:
NIP: 5272642979
REGON: 142695727
KRS: 0000371234
Sąd Rejonowy w Warszawie
Kapitał zakładowy: 5 tys. zł

Zarząd:
Członkowie zarządu: Douglas Clark, Roger Dean, Ovais Siddiqui, Craig Wood

Opinie

Złóż wniosek

Wypełnij wniosek o pożyczkę w SuperCredit.