Profi Credit wprowadza ofertę dla przedsiębiorców

pieniądze

Profi Credit Polska, spółka specjalizująca się dotychczas w udzielaniu długookresowych pożyczek dla klientów indywidualnych, rozwija ofertę o produkty adresowane do osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. 

Profi Credit dla przedsiębiorców

Od 17 stycznia br. w jej ofercie znajdują się 3 produkty pożyczkowe zróżnicowane pod względem wysokości kwoty netto i okresu spłaty.

Oferta Profi Credit jest skierowana zarówno do nowych klientów, jak i tych powracających. Młody przedsiębiorca, już po 3 miesiącach prowadzenia działalności gospodarczej, będzie mógł wystąpić o wsparcie w wysokości 500 – 4 000 zł netto na maksymalnie 24 miesiące. Wniosek o pożyczkę jest rozpatrywany w oparciu o oświadczenie o zarobkach. Profi Credit ocenia ryzyko kredytowe w oparciu o różnicę między wysokością stałych zobowiązań przedsiębiorcy a wysokością jego dochodu.

W przypadku pożyczki na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej, Profi Credit nie wymaga poręczyciela czy partnera. Kolejną pożyczkę można wziąć tuż po spłacie bieżącej.

Poniżej prezentujemy wypowiedź Jarosława Czulaka, dyrektora Działu Marketingu w Profi Credit:

W przypadku przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność powyżej 12 i 24 miesięcy maksymalna kwota pożyczki rośnie nawet do 25 000 zł netto a okres spłaty wydłuża się do 48 miesięcy – kontynuuje Czulak – Przy tych produktach korzystamy z bardziej szczegółowego scoringu. Często się okazuje bowiem, że w jego efekcie możemy zaproponować korzystniejsze warunki.

Możliwy zwrot odsetek

Dodatkowo przedsiębiorcy, którzy skorzystają z oferty do 17 lutego br. i uregulują zobowiązanie zgodnie z harmonogramem spłat, otrzymają zwrot 100% odsetek. Cash back jest elementem, dzięki któremu spółka chce poszerzyć swoją bazę wiarygodnych klientów – poprawa jakości portfela pożyczkowego jest jednym z celów strategii spółki. Jednocześnie Profi Credit prowadzi intensywne prace nad zwiększeniem wartości udzielanych pożyczek poprzez rozwój nowych kanałów sprzedaży. Spółka zapowiada, że w ciągu najbliższego półrocza ma zamiar uruchomić kanał online.

Aktualnie chęć zaciągnięcia pożyczki można wprawdzie zgłosić drogą internetową, ale w celu dopełnienia formalności należy udać się do stacjonarnego oddziału lub umówić się z agentem firmy w domu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*