Promocje w Providencie

promocje w providencie

Klienci lubią konkursy czy promocje i Provident dobrze o tym wie. Od kiedy brytyjska marka wkroczyła w świat pożyczek przez Internet, to nie ma praktycznie miesiąca bez akcji, mających na celu przyciągnięcie pożyczkobiorców. Nie inaczej jest też teraz, chociaż część promocji dostępna jest tylko przy pożyczkach stacjonarnych albo przy tych zaciąganych po spotkaniu z doradcą.

Na dzień dzisiejszy prowadzone są 3 akcje promocyjne, chociaż dwie z nich na dniach się kończą. Oto one:

Konkurs „Wygraj tablet”

Organizatorem konkursu „Wygraj Tablet” jest Provident i zabawa przeznaczona jest dla klientów, którzy zaciągnęli pożyczkę przez Internet, czyli tzw. Pożyczkę Samoobsługową. Kwota musi wynosić minimum 2 tysiące złotych, a jej okres 3, 6, 12, 18 lub 24 miesięcy. Warto jednak zaznaczyć, że płatności muszą być realizowane w miesięcznych ratach – do konkursu nie zakwalifikują się pożyczkobiorcy, którzy zdecydują się na raty uiszczane co tydzień.

Nagrodą w konkursie jest tablet marki Lenovo. Co trzeba zrobić, aby go wygrać? Zasady są bardzo przejrzyste. Nagrodę otrzyma pierwszych 500 osób, które zaciągną pożyczkę na wymienionych wyżej warunkach i terminowo uiszczą pierwszą ratę – zgodnie z umownym harmonogramem spłat. Nie można także dokonać całkowitej spłaty pożyczki w przeciągu 2 miesięcy.

Konkurs powoli się już kończy, gdyż jego termin mija 13 września. Laureaci konkursu „Wygraj Tablet” o zdobyciu nagrody dowiedzą się najpóźniej 30 października 2016 roku.

Konkurs „Zdobądź tablet”

Kolejny konkurs z tabletami marki Lenovo, którego termin również mija 13 września. To tyle podobieństw. Inny jest organizator, inna pożyczka kwalifikująca, inne zasady przyznawania nagrody. Tutaj Provident jest tylko współorganizatorem zabawy – funkcję organizatora pełni Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA.

Aby zakwalifikować się do konkursu należy przede wszystkim zaciągnąć pożyczkę o kwocie przynajmniej 2 tysięcy złotych. Nie jest jednoznacznie wskazane o jaką pożyczkę chodzi, ale z informacji dostępnych na stronie głównej Providenta można wywnioskować, że musi to być Pożyczka Dopasowana. Dodatkowym warunkiem jest wykupienie ubezpieczenia w firmie AXA. Poza tym przez 5 tygodni nie można spłacić całości zobowiązania i w tym okresie musi być ono także terminowo regulowane.

Ostatnim warunkiem jest przesłanie SMS-em dokończenia zdania: „Wrzesień kojarzy mi się z…”. Nagradzane mają być najbardziej kreatywne odpowiedzi, ale biorąc pod uwagę fakt, że w tym konkursie ma zostać rozdanych aż 2 800 tabletów, to prawdopodobnie każdy uczestnik, który spełni warunki, otrzyma nagrodę. Podobnie jak w poprzednim konkursie, laureaci o zwycięstwie zostaną poinformowani najpóźniej 30 października.

Promocja „Za 0 w miesiąc – 2 edycja”

To już nie konkurs, ale promocja. Bardzo podobna do tej, którą opisywaliśmy kilka miesięcy temu. Sprowadza się ona do pożyczki bez prowizji i jakichkolwiek kosztów, o ile pożyczony kapitał zwróci się w ciągu miesiąca. Niestety zakwalifikowanie się do tej promocji jest znacznie trudniejsze niż miało to miejsce wcześniej. Po pierwsze, poprzednio szansę na darmową pożyczkę mieli wszyscy klienci Providenta (zarówno stali, jak i nowi), natomiast aktualnie promocja „Za 0 w miesiąc” przeznaczona jest tylko dla nowych klientów.

Kolejna bardzo istotna kwestia jest taka, że promocja nie obejmuje pożyczek zaciąganych przez Internet. W grę wchodzi więc tylko Pożyczka Dopasowana, czyli konieczne jest spotkanie z doradcą. Zapewne obostrzenie takie mocno zawęzi krąg klientów, którzy skorzystają z tego rozwiązania.

Jednak, jeżeli jesteśmy nowym klientem i weźmiemy Pożyczkę Dopasowaną, to w jaki sposób nic za nią nie płacić? Po pierwsze, musi być ona z zakresu kwotowego 300 – 4 000 zł. Po drugie, musi to być pożyczka z ratami regulowanymi miesięcznie (tygodniowe odpadają). Aby nie ponosić żadnych dodatkowych kosztów za pożyczkę, należy w przeciągu miesiąca oddać cały pożyczony kapitał. Wtedy nie jesteśmy obciążani odsetkami ani żadnymi wypadkami. Jeśli po miesiącu nie spłacimy całego kapitału, wówczas będziemy musieli spłacać zobowiązanie według ustalonego harmonogramu.

Promocja będzie obowiązywała do 25 października.

Jak widać, Provident bardzo aktywnie stara się promować swoją markę i zachęcać klientów do korzystania ze swoich usług poprzez szereg promocji oraz konkursów. Wprawdzie niektóre niedługo się kończą, ale prawdopodobnie za jakiś czas będziemy świadkami kolejnych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*