Świąteczne konkursy w Ferratum i Vivus

choinki mikołaj

Czas na kolejne świąteczne konkursy w firmach pożyczkowych. Ostatnio pisaliśmy o konkursie w Providencie, teraz chcemy przedstawić zabawy, które dla swoich klientów przygotowały Ferratum oraz Vivus.

Zimowy Konkurs Ferratum

Na pierwszy ogień idzie konkurs w Ferratum. Aby wziąć w nim udział, przede wszystkim należy do 5 grudnia zaciągnąć w firmie pożyczkę na raty – jest to warunek niezbędny. Jak już taką pożyczkę zaciągniemy, to należy odpowiedzieć na pytanie: „Jaki jest Twój wymarzony prezent choinkowy?”

Nagradzane będą najbardziej kreatywne odpowiedzi, a ich forma jest dowolna – może to być opowiadanie, wierszyk czy rysunek.

Odpowiedzi do konkursu należy przesyłać na adres e-mail: konkurs@ferratumbank.pl, gdzie poza danymi osobowymi koniecznie trzeba podać także nr pożyczki.

Nagrodami w zabawie są kupony podarunkowe PASS od firmy Sodexo o wartości 200 zł. Kupony te akceptowane są w wielu punktach handlowych, m.in. w branżach RTV, AGD, spożywczych czy sklepach odzieżowych. Ferratum ma w sumie do rozdania 100 takich kuponów, więc szansa na ich otrzymanie jest całkiem duża.

Po więcej informacji na temat konkursu zapraszamy na stronę: https://www.ferratum.pl/zimowy-konkurs-ferratum-bank

Konkurs Święta z Vivus

Konkurs zorganizowany przez Vivus również ma charakter typowo świąteczny. Co ważne, aby wziąć w nim udział, nie trzeba zaciągać żadnej pożyczki. W zabawie może uczestniczyć każdy, bez względu na to czy jest klientem firmy, czy jeszcze nigdy nie korzystał z produktów Vivusa.

Na stronie konkursowej Vivusa zaprezentowane zostały trzy proponowane stylizacje świąteczne i naszym zadaniem jest wybranie jednej i uzasadnienie, dlaczego najbardziej nam się właśnie ona podoba.

Nagradzane będą najciekawsze i najoryginalniejsze odpowiedzi. Nagrodą główną w zabawie jest przyjazd dekoratorki wnętrz do domu/mieszkania laureata i udekorowanie go według wybranej stylizacji. Vivus podaje, że wartość nagrody wynosi 2 000 zł i składają się na to usługa dekoratorska, ozdoby potrzebne do udekorowania wnętrza zgodnie z wybraną stylistyką przez laureata, dekoracje stołu bożonarodzeniowego dla sześciu osób, a także ozdobny wieniec na drzwi wejściowe.

Z kolei nagrodą drugiego stopnia, którą otrzyma 10 osób, jest wysłanie paczki z ozdobami świątecznymi, zgodnie z wybraną przez uczestnika stylistyką (w skład paczki nie wchodzi choinka). Wartość tej nagrody jest szacowana przez Vivus na 500 zł.

Konkurs trwa do 14 grudnia 2016 roku.

By zapoznać się ze szczegółami konkursu, zapraszamy na stronę: http://www.swietazvivus.pl/.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*