Vivus.pl nagrodzony na FinTech Gala Awards

wieniec laurowy vivus.pl

Vivus.pl to bez wątpienia lider na polskim rynku pożyczek pozabankowym, jeżeli chodzi o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Firma to pojawiła się w Polsce stosunkowo niedawno (rok 2012), jednak już od samego początku dała się poznać jako prężnie działające przedsiębiorstwo FinTech. Nic więc dziwnego, że Vivus.pl bardzo szybko uzyskał niezwykle mocną pozycję na rynku i w pewnym sensie wyznacza standardy.

Działania Vivusa doceniane są również z okazji różnych branżowych wydarzeń i konkursów. Łotewska marka regularnie honorowana jest wieloma wyróżnieniami i nie inaczej było podczas niedawnej gali FinTech Gala Awards.

Gala ta odbyła się 22 listopada 2016 roku w Warszawie i jej celem było wyróżnienie rozwiązań oraz usług wpływających na rozwój sektora FinTech w naszym kraju. Jedną z kategorii była Lending solution i to właśnie w niej wyróżnienie otrzymał Vivus.pl. Nagroda została odebrana przez Ewę Wernerowicz, która jest dyrektorem do spraw organizacyjnych w Vivusie.

W najbliższym czasie w ręce Vivusa mogą wpaść kolejne wyróżnienia. W styczniu odbędzie się gala Loan Magazine Awards 2016, gdzie Vivus.pl nominowany jest w dwóch kategoriach: „Mikropożyczka Roku” oraz „Marka Roku”.

Przypomnijmy, że na zeszłorocznej gali Loan Magazine łotewski pożyczkodawca zwyciężył w kategoriach „Mikropożyczka Roku” oraz „Innowacja Roku”.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*