Wonga w Payback

wonga w payback

Wonga zdążyła przyzwyczaić nas już do innowacji. Przypomnijmy chociaż platformę edukacyjną Kapitalni.org, dzięki której stali klienci firmy nie dość, że mogą podnieść swoją wiedzę finansową, to dodatkowo mogą liczyć także na niższe koszty pożyczki.

Tym razem brytyjski pożyczkodawca, by przyciągnąć klientów i ich u siebie zatrzymać, dołączył do znanego i dużego programu Payback.

Wonga w Payback – warunki

Do programu Payback w platformie pożyczkowej Wonga mogą przystąpić wszyscy klienci – wymagane jest jedynie posiadanie swojego konta w programie. Jeżeli nigdy nie uczestniczyliśmy w tym programie, to przy rejestracji należy zamówić kartę Payback. Z kolei, jeśli zbieramy już punkty, to wystarczy tylko uzupełnić swój profil o numer Payback.

Punkty przyznawane są na zasadzie: 2 zł = 1 pkt. Należy tutaj zwrócić uwagę, że punkty naliczane są tylko i wyłącznie za spłatę kapitału. Całkowity koszt pożyczki jest w tym miejscu bez znaczenia. Jeśli wzięliśmy pożyczkę krótkoterminową, to punkty naliczone zostaną tylko w przypadku terminowej spłaty całego zobowiązania i jak już wspomnieliśmy wcześniej, tyczyć się będą tylko pożyczonego kapitału.

Z kolei w przypadku pożyczki ratalnej, punkty naliczane są po każdej terminowej spłacie raty według harmonogramu. Ilość punktów rozliczana jest proporcjonalnie do znajdującej się w planie wartości kapitału przy każdej racie.

Pamiętajmy, że warunkiem naliczenia punktów jest terminowe uregulowanie płatności.

Wonga to jeden z największych graczy na polskim rynku pożyczek pozabankowych. Firma charakteryzuje się aktywnymi działaniami na polu marketingowym, a jej żartobliwe reklamy szybko zapadają w pamięć. Wonga wprawdzie nie oferuje pierwszej pożyczki za darmo, ale nowi klienci mogą liczyć na chwilówkę za 10 zł. Wonga w Payback to kolejny projekt, dzięki któremu firma próbuje zbudować sieć lojalnych klientów.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*