Wyższa darmowa pożyczka w Vivus

banknoty 100 zł

Jedno jest pewne – Vivus nie boi się zmian i lubi eksperymenty. Darmowa pożyczka w Vivus była jednym z głównych haseł, kiedy firma wchodziła na rynek, a wówczas było to niespotykane podejście. Co jakiś czas informujemy o nowych akcjach, promocjach czy zmianach oferty u łotewskiego pożyczkodawcy i nie inaczej jest też teraz. Co tym razem przygotował Vivus dla swoich klientów?

Jeszcze wyższa darmowa pożyczka w Vivus

Vivus od lat przoduje w kwestii darmowych pożyczek dla nowych klientów i wydaje się, że nie zamierza oddać pałeczki przodownictwa w tej kwestii. Wprawdzie termin spłaty Vivus utrzymuje na klasycznym dla chwilówek poziomie (30 dni) i inne firmy oferują dłuższe darmowe pożyczki, ale pod względem kwoty łotewski pożyczkodawca jest bezkonkurencyjny.

Ostatnio limit darmowej chwilówki wynosił 2 500 zł, a teraz nowi klienci mogą już liczyć na bezpłatną pożyczkę w wysokości 3 000 zł. Oczywiście z oferty takiej będą mogły skorzystać tylko osoby, które wykażą się bardzo dobrą zdolnością kredytową. Firmy pożyczkowe zwracają bowiem coraz większą uwagę na weryfikację klienta i udoskonalają metody służące minimalizacji ryzyka braku spłaty zobowiązania przez pożyczkobiorcę.

Po wprowadzeniu w zeszłym roku ustawy antylichwiarskiej niektórzy prognozowali, że zaostrzone warunki oznaczają koniec darmowych chwilówek. Vivus potwierdza jednak, że dobrze prowadzona firma jest w stanie dostosować się bardzo szybko do nowej rzeczywistości i może dynamicznie się rozwijać.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*